מטופלים מעידים עלינו

הצוות שלי סיפק לי פתרונות מידיים

״הצוות שאל את השאלות הנכונות, מיקד וחקר רק עבורי ועזר לי להגיע לפתרונות וטיפולים שאם אני הייתי מחפשת בעצמי, לא הייתי מגיעה אליהם. הרצון של החוקרים לעזור לי והשאלות ספציפיות לגבי, נתנה לי תחושה מדהימה, תומכת ומקיפה.

הצוות שלי סיפק לי פתרונות מידיים- הגענו לדיאטנית שהיום אני ממש משתדלת לעקוב אחרי הדיאטה שהיא המליצה לי, הצוות שלי העביר לי תרגילים להקלה בכאבים של הבקע הסרעפתי ואני משתמשת בהם באופן יום יומי (לפעמים גם באמצע הלילה), מעל הכל, במהלך המחקר הצוות הגיש עבורי בקשה להשתתפות בניסוי קליני בבית חולים מאיר- והתקבלתי!
ללא הצוות שלי, סביר להניח שלא הייתה נפתחת בפני ההזדמנות הזאת.״

ל.ק, ינואר 2018

מבחינתי, מצאתי את המלאכים ששומרים עלי... בזכותם אני לא לבד

״לפני כחצי שנה אושפזתי בבית חולים ואובחנתי כחולה במחלה אוטואימונית נדירה שפוגעת באדם אחד מתוך מיליון בשנה. ככזו, האינפורמציה ואמצעי הריפוי של התסמונת – הינם מעטים שלא לאמר אפסיים. ברור שזו תסמונת יתומה והידע של הרופאים בארץ בעולם הוא מועט מאוד. כשהשתחררתי מבית החולים, התחלתי לחקור און ליין ולחפש אינפורמציה ודרכי ריפוי. הצלחתי למצוא מעט מאוד חומר.

ואז קיבלתי המלצה מאחותי, לפנות לקבוצת מומחים בסטארט-אפ שנקרא MEDINT. ללא שהות התקשרתי וביקשתי “להתקבל” אליהם, ולקבל מהם ידע רפואי.
אני+התסמונת שלי התקבלנו וקבוצת חוקרים ובראשם מירית, התחילו לאסוף עבורי את כל מה שאי פעם נכתב על התסמונת שלי וכמו כן המלצות לטיפול אפקטיבי שנוסה בעולם.

מבחינתי מצאתי את המלאכים ששומרים עלי. כל פעולה רפואית, לרבות סוגי הכדורים שאני לוקחת, טיפול ביולוגי שאני הולכת לעבור, מצבי הפיסיולוגי והנפשי מדווחים מיד למירית והצוות. כל מידע על פעולה רפואית אני בודקת איתם, ומבחינתי זה הרפרנס הטוב ביותר שיכולתי למצוא.
כמו שמישהי קרובה אמרה לי, הם ה-8200 של המטופלים.

יש לי הרבה מזל שמצאתי אותם – בזכותם אני לא לבד…״

ה.צ, נובמבר 2017

צוות Medint חיזק את הנחישות שלי לנצח את הסרטן ולחיות חיים נורמליים

״במשך 18 חודשים אני סובל מלימפומה אשר טופלה על פי פרוטוקול רפואי רגיל.
למרבה הצער המחלה לא מגיבה כצפוי והפכה למצב חמור יותר.

בשלב זה שמעתי על ‘מדינט’ – תפיסה ייחודית של שימוש במומחיות מודיעינית מקצועית (צבאית), יחד עם ידע רפואי, כדי לעזור לי – החולה והרופא שלי למצוא דרכים ייחודיות לטיפול שאינן נוהגים נורמליים.
צוות החוקרים שלי בדק מאות טיפולים שונים, תרופות חדשניות וניסויים קליניים ברחבי העולם – והעניק לי את הידע המנוסה והמוכר וגם לרופאה שלי דוקטור רוזה, שלצערה אין לה זמן לחפש.

צוות מדינט גם הגיע לרופאים ספציפיים בעולם של טיפול בסרטן וקיבלתי את דעותיהם על המקרה שלי.
צוות מדינט שלי נתנו לי שקט במאבק שלי להחלמה; הם פתחו בפני ובפני והרופא שלי עולם של ידע מקצועי ומידע מחדש את המהפכה של טיפולים בפיתוח מתמשך בעולם הרפואה כולל תרופות חדשניות, טיפולים חדשים רדיקליים, ניסויים קליניים בגבול של מדע הרפואה.

הרופאה שלי דוקטור רוזה ממליצה לעבוד עם צוותי מדינט לרופאים אחרים.
והכי חשוב שלי צוות medint חיזק את הנחישות שלי לנצח את הסרטן ולחיות חיים נורמליים. בשביל זה אני אסיר תודה תמיד לד”ר ג’ויס, לאביב ולתניה.
עם לב פתוח ושכל ישר אני ממליץ על צוות זה לכל מי שמרגיש אבוד בזמן שהוא סובל ממחלה נוראה״.

מ.ב.מ, אפריל 2017

הדוח שיצרו עבורי, בהתאמה אישית, מאוד מעמיק ורציני - יש בו כל כך הרבה מידע שרלבנטי באופן מדוייק למה שחיפשתי

״אז לפני כל, היה לי כל כך חשוב החלק האישי והאנושי שאתם מביאים איתכם – רצון כנה להיות לעזר, להגיע לעומקים ולחפש תשובות לשאלות שעיצבנו יחד.

ההבנה של Medint את הצורך שלי בהסתכלות מקיפה על הבעיה והענות למצוא מידע שקשור לכל ההיבטים שעניינו אותי.

הדוח שיצרו עבורי, בהתאמה אישית, מאוד מעמיק ורציני – יש בו כל כך הרבה מידע שרלבנטי באופן מדוייק למה שחיפשתי.
הראיתי לרופא המטפל את המחקר שנעשה עבורי והוא עיין בו ומאוד התרשם אמר שיש בחירה של מאמרים חשובים וטובים, והסתכל על הדגשים שציינתם עבורי להמשך הטיפול.
תודה רבה רבה על ההשקעה שלכם, האמפתיה, אני ממש יודעת שעשיתם את זה מתוך אהבה״.

ר.ד.ל, פברואר 2017

אין ספק שעולם הרפואה יכול ליהנות מהרבה מאוד טכנולוגיה ומה שמדינט עושים פה זה סופר מבורך ואני מקווה שזה רק צעד ראשון בדרך הנכונה.

“כמטופל שהיה לו גידול במוח ולמעשה נכנס למחקר מאוד מעמיק והצליח גם לצאת מזה ועוזר היום להרבה מאוד מטופלים:

אני חושב שמה שמדינט עושים זה מדהים – אני חושב שכל מטופל היום עוד יותר מאי פעם רצוי וכדאי שיהיה לו את המידע, שיבין את האופציות ושתהיה לו או לה את האפשרות לבחור את הטיפול שמתאים להם מתוך הבנה לטווח הארוך ומה המשמעויות.


אין ספק שעולם הרפואה יכול ליהנות מהרבה מאוד טכנולוגיה ומה שמדינט עושים פה זה סופר מבורך ואני מקווה שזה רק צעד ראשון בדרך הנכונה”.

א.י, דצמבר 2017

פניתי למדינט והם הביאו לי מגוון פתרונות שלא הצלחתי למצוא בעצמי

״אחרי שהקדשתי תקופה ארוכה למחקר בעצמי, פניתי למדינט והם הביאו לי מגוון פתרונות שלא הצלחתי למצוא בעצמי, כולל מידע על רופאים בארץ ובחו״ל ואפשרויות טיפול שלא הכרתי לפני כן.


החוקרת שליוותה אותי הייתה זמינה לכל שאלה והערה שלי ושיתפה אותי לאורך כל תהליך המחקר עד לקבלת הממצאים בשקיפות מלאה ואכפתיות״.

י.ג, מאי 2018

אנו נעזור לכם למצוא את המידע שאתם צריכים

“I was lonely with my syndrome, with more questions than answers. Now feeling not alone "

Please note: the full amount of your donation will go to the fund. When you donate, please indicate “Donation for MedInt patients only” in the donation page.

Apply for financial assistance from MedFund

Please fill out your details and we’ll get back to you as soon as possible

Click to Chat with us!